Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

V.

15. listopadu 2013 v 16:06 | Sola. |  Pieces of myself
Stojí to tu, přátelé. Až moc. Ale já nekončím, tentokrát ne.Takže další kousek z rubriky pieces of myself. Užijte si ho a pistťe si Don't let me go od Harryho Stylese, protože je to úžasná písnička.


Jednou bych chtěla něco napsat. Něco opravdu napsat. Něco, co by něco řeklo, vyjádřilo a co by něco předalo. Je to těžký, takhle o tom psát. A já se musím neustále debilně usmívat, protože je to pro mě strašně citový téma. Kniha, které bych vybrala obálku, písmo, napsala bych vlastní věnování a předmluvu a doslov a poděkování. Samozřejmě, kapitoly by byly též mé... Můj příběh, slova mezi řádky a jemné naznačování, aby si čtenáři mohli někde sami domyslet. A moje postavy, které by zůstaly v srdci alespoň jednoho z těch, kteří by si to přečeli. Ale ty postavy by navždy zůstaly v mém srdci. Ty jmenované i ty, o kterých by si čtenáři nikdy nemohli přečíst, protože kniha se potřebovala zkrátit a jména bez rozepsaného příběhu, která by ale příběh měla, i když v knize třeba jen naznačený, v mém srdci a v mé hlavě existující, by mizela. Byla by fuč, i když by existovala. Ale stále by žila, i když bych o nich věděla jen já. Oh, ano, můj sen by byl napsat
svou vlastní knihu. Páni, sice jsem trochu odbočila, ale je to tu. Chtěla bych mít svou vlastní knihu. Já to řekla.
Ovšem, nejdřív tu musí být nápad. Ten můj zatím nepřišel, ale vroucně doufám, že jednoho dne přijde... Lehce, jako vánek, se dotkne mé tváře a vklouzne mi do hlavy, tiše šeptajíc: můžeme začít, chyť pero a piš, tohle jsi ty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snapeova Snapeova | Web | 24. listopadu 2013 v 16:25 | Reagovat

Mluvíš mi z duše. Chci přesně to samé a také stále čekám na správný nápad. Možná přijde za měsíc, možná za spoustu let, ale jednou to doufám bude :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama