Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Červen 2013

zápis no.2 - Akademie... :)

27. června 2013 v 18:31 | Sola. |  those author's "articles" that should never get to show off to the world.
Mnohem, mnohem radši bych teď publikovala nějakou povídku. Bohužel - žádná na skladě. Takže vám bude muset stačit tohle :P

zápis no.1 - nikdy jsem to neplánovala

14. června 2013 v 20:59 | Sola. |  those author's "articles" that should never get to show off to the world.
Napřed jsem přišla s názvem (rubriky) something like a diary... but not at all!, ale po zralém uvážení ( a smazání celého trapného článku o tom pitomém názvu) jsem zapřemýšlela a zjistila, že na blogu opravdu nechci mít deníček nebo něco, co má to slovo v názvu. Deset minut nato už jsem rozmýšlela o jiném názvu, který jsem ještě gramaticky vyladila, ale stále nevím, jestli je dobře, those author's "articles" that should never get to show off to the world/ty autorčiny "články", které by se nikdy neměly dostat na odiv světu, kostrbaté, avšak milé. A líbí se mi.

Hey :)

10. června 2013 v 20:04 | Sola.
Dlouho jsem se neozvala, co? A mrzí mě to, jenže ve škole píšeme hodně testů a poslední dvě témata týdne byly... nešlo mi na ně nic napsat. Kdo to neví, notebook mám v opravě, a sice mám ještě jeden, rodinný-společný, ale někdo mi ho stále bere (aby taky ne, když jsem ho málokdy používala..) a já nemám nervy grafičit nebo psát za takových podmínek.. To pro vás znamená, že tu ještě chvíli bude tenhle lay :)
"Zážitkový kurz" neboli má Škola v přírodě, je jedno, jak to nazvu, byl opravdu dobrý. Sice jsem měla z lanových aktivit pěkně nahnáno, jelikož mám strach z výšek, ale nějak jsem to dala (opravdu nevím jak, je to záhada). Paintball i airsoft byly mírnější, než jsem očekávala a užila jsem si dost zábavy. Skákala jsem na bungee trampolíně, byla na raftech, hrála Princezny (i přes veškerou mou strategii jsem byla dvakrát v poraženém týmu, ale bylo to tím, že jsme byli pomalí: D), střílela z luku a spala v nezateplené chatce s čtyřma bláznivkama (bláznivé, ale moje :3).
Hodně jsem se bála bojovky, vlastně kvůli tomu, že jsme se předtím skupinově (celá třída) koukali na Pach krve 3, ale neměla jsem se čeho bát, hlavně tedy díky klukovi, co se mnou šel ve dvojici a byl přede mnou :D
Jídlo stálo za nic, ale měly jsme na chatce sladkostí, že by to člověk nesnědl za rok, takže v pohodě... :)
A jak jste se měly poslední dva týdny vy? Taky to máte ve škole tak hektický? Protože já jo, n ení týden, abychom nepsali alespoň dva testy! No jo, už končím, jen vám beru čas :P Mějte se! :)