Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Březen 2013

Mushrooms :P

30. března 2013 v 20:21 | Sola. |  Fotky
starší fotky, nevím kdy. ale v lesu poblíž mého domku :)

Eh?

29. března 2013 v 21:29 | Sola.
Zprávu o momentálním stavu jsem nenapsala do minuléjo článku, jelikož byl na TT, tak abych ty lidi nevyplašila hned :D
Tak, jsme tak nějak v prostředku velikonočních prázdnin a já vám od neděle/pondělí neodpsala na žádné ty pěkné zprávičky, co jste mi tu v komentářích zanechali. A nebudu se vymlouvat na školu - nikdy se neučím, nikdy jsem se neučila.
Spíš je to takovým tím.. nevím, dalo by se tomu říkat domácí stres? Pff, řekněme.. :D
Na nový dessing si ještě chvilku počkáte, jelikož.. no, jelikož jsem ho už dělala, jenže ta b-eh, chtěla jsem říct: moje sestra mi zaklapla notebook a tak jsem práci ztratila (ano, další "velmi milá" sourozenecká hádka. blbka jedna.) a teď vůbec nemám chuť to otevírat, myslím, že komu se to někdy stalo, že ztratil neuloženou práci, chápe mě.
Když se zamyslím ohledně pondělka, rodí se v mé hlavě feministické myšlenky a jak moc velký je to sexismus. No, já ho naštěstí(?) budu ušetřena, jelikož jsem u babčy (jindy bych ji nazvala babičkou, ale rozhodla jsem se před vámi krotit).
Jó, abych nezapomněla:
Úžasná ^^

A kde je ta hranice?

29. března 2013 v 20:54 | Sola. |  Můj úhel pohledu
Slovíčko výstřednost jsem chvilku převalovala na jazyku a přemýšlela, jak tento článek "podat". No, pak jsem na to přišla - kde je ta hranice? Když je někdo výstřední, je vždy výstřední? Dá se tak vůbec někdo nazvat?

Sníh, zima... sračky.

23. března 2013 v 23:37 | Sola. |  Sola Fidelis píše & informuje
Hahah, jak krásný název článku :3 Zima se od nás nechce odtrhnout a drží se nás svými ledovými ostrými drápy jako... jako... jako... ale no tak! Drží se nás jako, eeh, jako holka svýho kluka, tak! Nebo jako kluk svou holku...? No, nebudeme polemizovat, jsem pro to druhé (jéj, ten můj lehkej feminismus..), i když je to více nepravděpodobné a méně přirovnávací. Když je zamilovanej, drží se jí asi jak zima nás :P :D (ano ano, nesnáším klíšťata).

A pár těch fan videí na rozveselení. Možná rozněžnení. Jsem strašná :D :)

Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine

12. března 2013 v 20:05 | Sola. |  Songy
Před nedávnem jsem se rozhodla zkusit si poslechnout.. trochu jiný styl hudby, než obvykle poslouchám. Musím říct, že to bylo kvůli povídce*, v níž tu byla.. o těchhle kapelách zmínka. Nečekala jsem, že by mě bavily, ale, překvapivě, baví mě, mají úžasnej zvuk, hlasy..
Tohle není ta úplně.. nejlepší, ale zrovna ji poslouchám, tak vám sem hodím tuhle no :D Jinak - nic, co byste si poslechli od Nirvany, nebude žádná katastrofa :)
Tak, poslechnuto? Tak mi napiště, jestli se vám líbí, jak vám připadá.. nebo jakou od nich máte radši ;) :D
*Povídka z prostředí dětí HP, strašně mě baví :)

Dessingy č. 5, 6, 7, 8, 9, 10.

8. března 2013 v 16:27 | Sola. |  Dessigny
Jak tak dívám, všichni jste milovali Paříž, co? o.O :D To nic, vždyť já taky!

II.

1. března 2013 v 0:28 | Sola. |  Pieces of myself
No, pondělí zrovna není, navíc je to později, než jsem předpokládala, že napíšu a prostě... eh. Nápady jsou na papírech. Nedodělaný, jenom začatý, anebo ještě v tý malý kouli, co si tak hrdě říká můj mozek. Ale - přináším vám další, pro vás možná nezajímavou, "pocitovku".. no, tedy.. tak trochu. Dej Bůh, ať si to nikdy nepřčte!