Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Darlings ♥

29. prosince 2012 v 22:42 | Sola Michelle Fidelis
Tady je kousíček a každé povídkové stránce, co tu mám. Přesouvám je do ,rubrik'. Nic ve zlém, právě naopak. Tady o vás napíšu ještě kousíček navíc.
Ty, které mě zaujaly a ty, které zbožňuji :'3 ^^


Darlings ♥
Moje první "známá". Má skvělou fantazii, kterou nevyužívá jen k psaní fanfiction, ale i básniček a originálních povídek. Talentovaná, úžasná.. taková spisovatelka s velkým S, něco dokáže. Mám tu holku ráda, i když jí znám jenom po netu!
Awww, Jenny ♥ No, je perfektní, krásná a nedá se. Má svou hlavu a své názory. Její povídky.. jsou to povídky, které se úžasně čtou a které zbožňuji. A navíc, je to Jenny. To vám musí stačit. A taky to, že ji miluju, samozřejmě.
Někdo úžasný. Její nápady, její grafika, její osobnost ♥ Píše originální a neotřelé věci, které se čtou fakt úžasně. Její designy, to je věc sama o sobě, jsou božské, třeba jako ten, co tam má teď, úplně ho zbožňuju :3 ♥ No... a prostě se mi zdá jako pohodová a suprová holka :) Jo, a nehorázně ji obdivuju :3 :)
Jé, Cissy :3 Díky ní jsem si zamilovala Narcissu a Zmijozely všeobecně. Je, no, jako všechny tady prostě úúúžasná! Povídky, grafika, všechno... Sice má teď pozastaveno, ale já pevně doufám, že se nám brzo vrátí a opět nás začne těšit svou tvorbou ^^ :'3
A. No, jediné, co vím, je, že s ním mám docela dost věcí společných. Prostě.. zdá se jako úžasná osobnost a já se jen těším, až se poznáme bvíc a tak.. tuším, že by jsme si rozuměli :) :D
Když už to uveřejnily samy, doufám, že jim nebude vadit, když to tu napíšu také. Jsou to Kallia a Alithea/Zasněnka. Jasné, už není potřeba nic psát, protože tahle jména vám musí být známá, stejně jako spousty úžasných povídek, které napsaly :) Můžu vás ujistit, že povídky, co píší teď, jsou stejně dobré, ne-li lepší, než ty, co psaly na svých minulých útočištích.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 30. prosince 2012 v 12:19 | Reagovat

:'O Ááááááááá <3 TYYYY seš dojemná <3333 :* Bože to mě potěšilo :')

2 Nikinka Nikinka | Web | 31. prosince 2012 v 15:51 | Reagovat

[1]: Napsala bych to samé, ale to by tady byly dva ty úplně samé komentáře :D ..
Bože... nečekala jsem, že s etady objevím i já :O. Strašně mě to dojalo, potěšilo, zlepšilo mi to náladu... ááá jsi úžasná ♥
Takovou chválu si ani nezasloužím, úplně se tady červenám (chuckle) :D

3 Rainy Rainy | Web | 5. srpna 2013 v 8:17 | Reagovat

Guenon, Mrs. Malfrangerová... a spoust dalších... Je to trochu smutné, když se ohlédnu zpátky a tolik blogů, které jsem kdysi navštěvovala najednou zeje prázdnotou... Ale tak co, taky jsem trochu přispěla. Když jsem si všimla starého blogu, musela jsem se pousmát. :)
Nicméně mě těší, že nás máš v oblíbených. Já se naše oblíbené teprve snažím dát dohromady. Jde mi to pomalu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama