Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Září 2012

XXI. Drabble Dvacáté První. Je mi to jedno.

27. září 2012 v 11:11 | Sola Michelle Fidelis |  Drabbles
Přednastavené :)
Přidávám drabble k tématu týdne, po louhé době zase :)

Nepravděpodobné přesto nutné - Info

26. září 2012 v 15:51 | Sola Michelle Fidelis |  Nepravděpodobné přesto nutné
Hey, nebojte, neruším, rekonstruuju ;)

Emma Watson Blend :)

25. září 2012 v 20:39 | Sola Michelle Fidelis |  Blendy
Tak, konečně nějaká HP grafika :P Na skype jsem vyzkoušela asi padesát hesel, a pořád nic... takže mám nový... nesnáším měnění účtů!! Njn, ale změna je změna... můj nový skype je michellesfidelis :)
A tady blend, dělaný, s přestávkami, asi hodinu, plus mínus, tak.. jak se líbí?

Sedm let s Lenkou Láskorádovou - Prolog

23. září 2012 v 19:33 | Sola Michelle Fidelis |  Sedm let s Lenkou Láskorádovou
Hey, sweets :)
Jak už jsem psala (psala jsem to?), nemám přístup na skype, takže než vzdám zkoušení hesel a založím si nový, prosím mé spolupísařky, jestli ode mně budete něco potřebovat, kontaktujte mě na FB - Michaela Michelle Havlíčková.
Mám to napsané, spokojenost 70%, kvůli tomu konci - něvěděla jsem, jak to ukončit.. :/ Užijte si to, vaše Sola :P

Zběžné info.

23. září 2012 v 18:01 | Sola Michelle Fidelis |  Sola Fidelis píše & informuje
Ciao :(
Už hodinu se snažím nájst heslo na skype, zkouším všechno, ale nic! Bože, nemám přístup na skype :( Umírám! A ještě ke šemu to mám přilášený na starým (bloklým) e-mailu, takže si nemůžu poslat heslo :'(( Kousek prologu už mám napsanej na papáře :), řeknu vám, psát v autobusu je o nervy :P Pa, vaše S. M. F. :**

Jde to rychle.

23. září 2012 v 13:39 | Sola Michelle Fidelis
Hey :)
Tak, můj víkend u babičky skončil, a já za chvíli jedu domů :) Budu tam mít skype a svůj photoshop s milionem masek a se stovkou fontů. A taky moje složka povídek, kde zatím sice chybí prolog na 7lsLL, ne třeba jako u Katy56, Nikinky, Jenny a Love Sel, které ho už mají <3 :) Ale budu psát, protože nebudu chtít, aby se na mě čekalo :P Už musím, jedu domů <3

Sedm let s Lenkou Láskorádovou - Úvod

22. září 2012 v 15:18 | Sola Michelle Fidelis |  Sedm let s Lenkou Láskorádovou
Tak, úvod společné povídky je tady, užijte si to a buďte nadšené, povídka, co budu opravdu přidávat ;D

Ááááá! Je to tady :P LWWY!

21. září 2012 v 14:32 | Sola Michelle Fidelis |  Songy
Moje dierctionerská dušička jásá, je tu OFICIÁLNÍ VIDEOKLIP k písničce Live While We're Young (dalé jen LWWY), ano! The best song ever! - samozřejmě ne doslovně, jen mám takovou radost, zní to fantasticky! A ten videoklip! Ááááá! Prostě boží :D Nebudu vás zdržovat mýma radostnýma kecama :P Tady to je:
Co na to říkáte? Já jsem jednozačne pro perfect ♥♥♥

Umění věřit v neuvěřitelné.

19. září 2012 v 20:53 | Sola Michelle Fidelis |  Můj úhel pohledu
Hey, sweethearts.
Ozývám se, a to nejen vám, mým pravidelným čitatelům, ale i neznámým, co možná rozkliknou můj článek - ano, píšu nový článek na TT, protože si myslím, že k víře mám co říct. Vůbec mě nezajímají bláboly, které hlásají, že nic takového neexistuje, ale já je respektuji, jen s nimi nesouhlásím. Hrubě s nimi nesouhlasím.

Demi Lovato - Skyscraper

17. září 2012 v 17:21 | Sola Michelle Fidelis |  Songy
Vím, že je to starší písnička, ale já ji začala poslouchat teprve nedávno (přesněji ode dne, kdy šel na JOJce a Prima LOVE americký X-Factor a byla tam Jillian ♥) Demi Lovato jsem vždy poslouchala spíš příležitostně, stejně jako teď, ale tahle písnička s ejí opravdu povedla.
P.S.: Dneska nám učitel rozdával pracovní listy, které jsme vyplňovali bez přípravy, když přišla řada na mě, tak takový chvály na mě xD Já tam málem umřela, jak jsem se uvnitř červenala.. (na vrchu se nečervenám.. ještě štěstí :P) Witch love S. M. F.

XX. Drabble Dvacáté. He's mine.

11. září 2012 v 21:03 | Sola M. Fidelis |  Drabbles
Ahoj, zlatíčka :3
Vím, jsem strašná, a tak tu máte, po hodně dlouhé době, jedno drabble. Je to jubilejní dvacítka a je to zase taková chvilková myšlenka (ale napsala jsem ji už dávno). To zvýrazněný je to, co mě napadlo, okolo čeho se to celé obalilo. viděli jste v sobotu HP? Já celej film s přestávkama bulela, zvlášť ta melodie (http://www.youtube.com/watch?v=MYIh-OmRGmU) ... bylo tam sice pár nepřesností z knih (zabíjela bych za ně, ale nechám to do jiného článku), mimochodem, ten zmijozelský chytač byl k sežrání! Bye, vaše Sola M. Fidelis.

P.S.: Nedivte se tomu M. v mém podpisu. Znamená Michelle... protože Michelle tu k tomu patří, a všichni ji moc dobře znáte ;) (http://hpffpovidky.blog.cz/1204/ja-drabbko-tentokratne-predstavim-se-vam) - článek o mě, kde popisuji části mé osobnosti.

Škola.

3. září 2012 v 19:54 | Sola Fidelis
Tak, první den školy máme už všichni za sebou. Mám nového třídního, kterého budu mít na ČJ a Děják. Máme dvě nové spolužačky, nebudu hodnotit, počkám si, až se to vyvrbí. (Brunetka je mi sympathique, na odbarvenou blondýnku si utvářím názor. Ale nic neříkám, to je jen předběžné.)

Moje třída zůstala stejná, což je jak pozitivní, tak negativní ohodnocení. Odešel někdo, o kom jsem do dneška nevěděla, že odešel a samozřejmě, odešla mi moje 'nej ká'. (Bože, to je fakt infantilní!).

Nafotila jsem hrneček z Chorvatska, stahuji si první díl Pretty Little Liars ( poslední dobou je to populární, tak se chci kouknout alespoň na první sérii) a ještě stále poslouchám One Direction a One Direction Infection nejenže mě neopouští, ona zapouští kořeny a je čím dál tím víc součástí mého já, a také se čím dál tím víc ukazuje :D.

Já vím, že jsem trochu, nebo více, jiná, než když jsem začínala blogovat a psát, a tak vám chci připravit článek o tom, jak to tu bude, ale nebojte, nehodlám končit! *ťuká si na čelo, aby to nezakřikla*

Teď se loučím, protože ještě nevím, co napsat. Potřebuji si to nějak utřídit. Zatím ahoj, Vaše Sola :)

Doufám, že jste si první školní den užili a ti, co šli na střední, aby si to tam oblíbili. A ti, co šli, stejně jako já, na základku (kam jste už chodili a nepřestoupili), aby je spolužáci neštvali, a aby si těch pár let užili. (Ať už pár, nebo ještě celé věky.)

Hello.

1. září 2012 v 16:54 | Sola Fidelis |  Sola Fidelis píše & informuje
Ahoj, dámy :)
Vrátila jsem se sice o tochu dřív, ale píšu až teď - to víte, zařizování věcí do školy..
Chorvatsko bylo zajímavéjak jsme plánovali, jeli jsme autem, a tak jsme 3/4 pobytu ztrávili ve městě Bibinje u Zadaru a zbylou 1/4 pobytu na ostrově Pag (pustá to pustina) ve městě Novalja. Musím říct, že jsem si to opravdu užila, tedy až na mou mladší sestru, která byla nevrlejší něž kdy jindy. Dokonce jsem se opálila! Ano, vypadám alespoň trochu normálně! (Já jsem totiž od narození strašně bledá, fakt, lekli byste se mě, mohli byste si třeba myslet, že jsem upír... teda, až na to, že nejsem nijak extra hezká..)
Takže, v Chorvasku bylo hezky a koupila jsem si tam hrníček. (Ale jaký! Mám hrníček s One Direction! Mám hrníček s One Direction! Mám hrníček s One Direction! Ano, já ho mám!)
Když jsme sem přijeli, bylo ještě jakž-takž teplo, ale teď, ty deštivé dny.. někomu by to mohlo vadit, ale mně ani moc ne, teda, zvykla jsem si nosit letní oblečení, ale.. nevadí mi to. Spíš je to příjemné a, nechci to zakřiknout, takže ťukám, a přináší mi to inspiraci, asi.
Jsem zase moc ráda doma.