Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Srpen 2012

Chorvatsko.

19. srpna 2012 v 16:25 | Sola Fidelis
Zase se s vámi loučím, a vydávám se do 900 km vzdáleného Chorvatska, odkud se vrátím do začátku školy. Doufejme. Byla by katastrofa zanechat začátek, zvlášť, když budeme mít nové učitele. Mám vás ráda, mějte se tu dobře. Sola.

Blend Anne Hathaway

16. srpna 2012 v 16:47 | Sola Fidelis |  Blendy
Jsem strašná, že nepíšu a snažím se to kompenzovat grafikou. Dneska jsem odjela od babičky a jsem doma, na svém notebooku... ano! ano! ano! A v neděli jedu do Chorvatska, takže vás zas eopustím.. Stavila jsem se na Budějovický, kde jsem navštívila jen Rossmann (eh, jakže se to píše správně??) a koupila jsem si několikero stínů a jeden lak tmavě modré barvy. Byly úžasný a byly ve slevě - no nekup to!

A tady už blend. Možná jsem to trošku přehnala se světlem, ale je to docela dobré.


"Kapitolové" cover.

15. srpna 2012 v 23:41 | Sola Fidelis |  Covery
Ok, další :) Je to narychlo, chtěla jsem udělat ještě další, ale už mě strašně bolí ruce z toho, jak to ořezávám..

Našla jsem ten obraceč na netu, jako přívěšek, ale 1066 ,- ?! WTF, jako?! To je hrozná cena, twl.. ale že bych ho chtělo, to teda jo!!

Nový (zatím jediný) cover k ZSL.

15. srpna 2012 v 1:17 | Sola Fidelis |  Covery
:) Jenom taková malá drobnůstka, a vím, že je to kýčovitý název, ale ZSL se mění na Z nenávisti láska (ZNL), ale v menu a v rubrice to změním později než takhle pozdě. Vím, že to není nejpovedenější výtvor a já s ním nejsem moc spokojená, ale jelikož to nedělám na mém notebooku, kde mám víc fo ntů a brushů, je tohle asi to nejlepší, co bych tu mohla vytvořit. S efektama to moc neumím, takže.. je to takový suchý, no.. ale tak alespoň něco :)


Vnímání černé barvy. Cože to vlastně je?

13. srpna 2012 v 21:36 | Sola Fidelis |  Můj úhel pohledu
Černá, mnohomluvný pojem.
Víte, že první věc, co si představím, když se řekne 'černá', je barva?
Divné, nebo normální?

Víkendové volno.

10. srpna 2012 v 10:07 | Sola Fidelis
Od teď až do pondělí vám mávám pápá, protože jedu na vodu :) Přesněji, budu sjíždět Otavu s pár rodinnými přáteli... docela se těším a bude se mi stýskat!!

:D

9. srpna 2012 v 22:30 | Sola Fidelis
A víte co? Život je dokonalej takovej, jakej je. Žádný příkrasy, žádný černý myšlenky. Just..:

Be who you are.
Live your life.
Smile.

Troška fantazie a všechno je nádherný. Trošku nadhledu a všechno je jednoduchý. Trošku lásky (i té z blízkého okolí, nemusí to být nutně vaše láska) a všechno je hned lepší.

Zdá se mi to, nebo je heslo na mém designu kapánek ponuré? :)
Ponaučení - nikdy, nikdy si na trvalou věc nedávat něco, co může platit jen velmi krátkou dobu. Ale stejně.

Believe, okay?
Just believe. It's beautiful.

A kdybyste někdo měl špatnou náladu -

Existuje i knížka, ale už není v prodeji. Já na ni narazila u nás v takové starověké, ale dobře sloužící knihovně :) Ani jsem nevěděla, že existuje film. Líbám vás, Sola :)

... že by Nadpis? :)

9. srpna 2012 v 19:11 | Sola Fidelis |  Sola Fidelis píše & informuje
Ahojte, zlatíčka :)
Moc díky za komentáře k mému odjezdu, užila jsem si to opravdu dost :)
Žádnou letní lásku jsem teda nenašla (nedivím se), ale nevadí mi to. Mám spíš radost z kámošky (ano, ona si letní lásku našla, a není jisté, jestli je to jen letní).
Můza mě, bohužel, nenakopla. Nevím, jestli se ještě můžu řadit mezi vás, povídkářky, protože, jak jste si jistě museli všimnout, žádných povídek tu ode mně nepřibývá. Budu se snažit něco napsat, ale notebook spokojeně (doufejme) leží doma na pohovce, protože jsem ho, chudáčka, musela nechat doma. (Nenávidím, když je počítač rodinnej, vy*rat se na to :'()
Jen se vám ohlašuju a říkám, že možná, jen možná, jsem přidám pár fotek mého roztomilého, krásného hafánka (mého tříročního, úžasného, čokoládověhnědého labradora, kteý je k sežrání).
Moc se mi po vás stýskalo, holky. Mám vás ráda.

A taky tu moc dlouho nepobudu, protože zítra brzo ráno (vstávat v devět hodin je fakt brrrr) jedu na vodu, pojedeme, na víkend, Otavu :) Lovuju vás, Sola ;)