Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Existenční krize.

19. července 2012 v 22:17 | Sola Fidelis |  Sola Fidelis píše & informuje
... Doteď jsem nevěděla, že to existuje.

Líbí? Můj nový avatar, jestli jste si všimli ( jestli jsem u vás v poslední době utrousila koment.).
Sama bych na něj odpověděla I'm trying, but it's so hard.
Všechno je na houby. Všechny články na TT, co jsem četla jsou optimitické a plné rad, jak se mám usmívat. Zjistila jsem, že nejsem optimista. Dřív jsem se řadila k realistům. Myslím, že nejsem pesimista. Neumím se přiřadit k žádné z této skupin. Dřív bych řekla, že jsem snílek, ale teď nevím. Jsem?. Víte, proč jsem začala psát? Nebo spíš - proč jsem začala psát HP FF? Neměla jsem co na čtení. To je důvod na houby. Někde jsem četla tento citát:

"Niektorí ľudia píšu, aby si zarábali na živobytie, iní preto, aby sa podelili o svoje názory a nastolili otázky, ktoré čitateľov znepokojujú; a ešte iní preto, aby porozumeli svojej vlastnej duši. Tí všetci upadnú do zabudnutia. Naozaj významní sú len tí, ktorí píšu preto, lebo keby nemohli písať, zahynuli by."

Anthony de Mello

Myslím, že píšu proto, abych porozuměla vlastní duši. A ano, chtěla bych být člověk, co je popsaný v poslední větě citátu. A ano, vím, že nejsem. A ano, je to na houby.
Kdo jsem a jaký mám význam? Proč tu vlastně jsem? Vždyť musí být nějak důvod, proč jsem tu, proč žiju. Už jsem říkala, že věřit na osud je na houby?
Věřit v to, že se něco stane, něco, čemu bych nepomohla vlastním přičiněním, je na houby.
Čekat na pravou lásku je na houby. A nemít ji taky.
Můj život je na houby.
A můj blogovej život je na houby. Opravdu. I když, kdybych to měla brát z optimistického nadhledu, poznala jsem tu spoustu skvělých lidí - Jenny, Surynku a Nikinku, pro příklad a taky A., i když se ještě moc neznáme, přijde mi strašně sympatická. Love ya.
Nesnášim existencionální krize a mám toho ještě dost na srdci, ale nechám to.
A ještě jedna otázka, strašně mě to zajímá. Je někdo z Vás Directionerka? Jakože jeslti někdo z Vás poslouchá One Direction :) Já jo, tak se zajímám :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 20. července 2012 v 20:15 | Reagovat

Á děkuji že jsi mě zmínila :D . Moc to pro mě znamená. Ani nevíš, jak jsi mi na rtech vykouzlila úsměv. A netrucuj, nebo nevím jak to mám nazvat - Nepřemýšlej takhle. Nevím, co by si hodně lidí bez tebe počalo a jsme rádi, že jsi tady mezi námi :') . A One direction.. Neposlouchám je pořád, ale ráda si pustím pár jejich písniček :)) . A zbožnuju Zayna Malika :DD <3

2 Surynka Surynka | Web | 24. července 2012 v 11:41 | Reagovat

Zajímavý článek, spíš by to chtělo zamyslet se, proč si myslíš, že je ten život na houby... myslím odůvodnit si to skutečnými DŮVODY a snažit se to brát z jiné strany. To se mi to radí, když jsem momentálně v pohodě, co? :D Jinak děkuju za zmínění :)

A zklamu tě, ale 1D opravdu neposlouchám...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama