Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

XVI. Drabble Šestnácté. You, always over you...

17. května 2012 v 17:42 | Sola Fidelis |  Drabbles
Ahoj.
Z tohoto drabblu byla původně jednorázová, vlastně připravovaná jednorázová, povídka. Ale nebojte se, zrovna na tuhle jsem ve výčtu připravovaných povídek pozapomněla a tak o nic nepřijdete. Je to takové nedořešené.. ale mě se to líbí. A ne, nejsem narcista. Neříkám, že jsem to kdovíjak bravurně napsala. Prostě se mi to líbí, ale možná to bude tím, že to znám dál.

Abych nezapomněla- 300 slov přesně."Tebe!" zakřičela. "Vždycky jenom tebe…" dodala šeptem a jen těžko zadržovala slzy.
"Tak proč jsi mi to neřekla! Třeba bych ti mohl říct to samé!" zakřičel a frustrovaně rozhodil rukama.
"No jistě, a kdybych to bývala řekla, bylo velice pravděpodobné, že se mi vrhneš kolem krku, co?" odsekla sarkasticky a posléze pokračovala, " anebo myslíš, že bylo pravděpodobný, že se mi spolu se svou sestrou a vašima kamarádíčkama vysměješ a pošleš mě do pr**le? Co si myslíš, jak jsem se vůbec cítila, dokážeš si to sakra představit?"
"Tobě tu asi něco nedochází, ne? Samozřejmě že vím, jak ses musela cítit! Cítil jsem se stejně, sakra! Myslel jsem si, že ty, i se svýma povedenýma bratříčkama byste se mi vysmáli! A co teprve zbytek rodiny, a tvoji rodiče a tvoji, všichni, tvoji příbuzní? To- by- byla- jednoduše- ta- největší- potupa- co- by- mě- kdy- potkala!" dokončil svůj monolog a ke konci, kdy už byl do běla rozžhavený, odsekával jednotlivá slova od sebe a díval se na ni se zlobným a zároveň ublíženým výrazem ve tváři.
Dívka, co si myslela, že víc zoufalá být už nemůže, se svezla po blízké kamenné zdi, rukou si vjela do svých rusých vlasů a rozbrečela se. Ten jeho pohled už nevydržela. Nedokázala snést pohled na to, jak se trápí, zvlášť když tím, co ho trápilo, byla ona. Důvod? Milovala ho. Prostě a jednoduše. Milovala ho.
Tak, jako Eva milovala Adama. Tak, jako Julie milovala Romea. Tak, jako po čase Elizabeth milovala pana Darcyho. Tak, jako Hermiona Granger milovala Draca Malfoye. Tak, jako Ginny Weasley milovala Harryho Pottera. Tak, jako Katniss Everdeen milovala Peetu Mallarka. Tak, jak Rose milovala Jacka. Tak, jako Bella Swan milovala Edwarda Cullena. Tak, jako Anne milovala Finnicka.
A v neposlední řadě- prostě tak, jako ona, Lily Luna Potter, milovala jeho, Scorpiuse Malfoye.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikinka Nikinka | Web | 19. května 2012 v 8:14 | Reagovat

Ááá to je naprosto dokonalé! ♥
Vůbec jsem nevěděla, o koho jde :D. Nejdřív jsem myslela, že o Hermionu a Draca, potom o Ginny a Harryho :D ani jeden odhad mi nevyšel :D. Úžasné drabble :-).

2 onedirection-hllnz onedirection-hllnz | Web | 19. května 2012 v 12:07 | Reagovat

Omlouvám se za skoro týdenní zpoždění! :(
Ale dnes je na blogu již 16. a 17. část! A možná že už i dnes přibude 18.! Takže přeji příjemné počteníčko! :D
Ne vážně doufám, že se ti to bude líbit! :)

3 Surynka Surynka | Web | 16. srpna 2012 v 11:27 | Reagovat

Tak tohle drabble mi uniklo... ale musím říct, že je zajímavé... až do poslední chvíle jsem hádala, kdo by to asi mohl být :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama