Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Já a One Direction.

27. května 2012 v 0:12 | Sola Fidelis
Ahojte =) Dlouho jsem se neozvala.. je hic a já teď trávím čas venku, plaváním v bazénu a čtu si vaše povídky, ale nekomentuje, opravdu sorry, ale nemám čas ://. Doufám, že se to zlepší.. No nic, alespoň nějakou slaďárničku tady máte.. Článek o 1D:


Já a 1D:
Vím, že to tu nemá moc co dělat, ale nějak cítím, že to sem patří ;)
Dostala jsem se k nim přes kamarádku. Prvně jsem je slyšela v jejím mobilu, i když ne moc jasně. Potom hned na hodině HV. Teď si je pouštím každý den hned několikrát, píšu si jejich jména na ruku, broukám si a potichu zpívám texty a melodie jejich písniček. Zamilovaně čučím a na obrazovku počítače a nešťastně vzdychám, a špulím pusu a předvádím psí pohled, kdykoliv vidím jejich fotky /hlavně Hazzu, jako.. ;)/, vidím jejich videoklipy, poslouchám jejich písničky nebo čtu FFky o nich ♥♥. Ano, až takový jsem blázen. Čtu i ty 13+ky, kdyby někoho zajímalo ;) /bože, neukamenujte mě, že to takhle veřejně přiznávám, ale prostě... so cute ;)/. Bromance jsem si nijak zvlášť neoblíbila, vlastně je nečtu vůbec edit 1.5. 13 - miluju bromance! nevím, proč jsem byla tak blbá!, ale ty jména |Hmm.. Larry Stylinson, Narry, Lirry, Zarry, Niam, Zouis, Ziam, Nouis, Ziall , LiLo atd.. ;))**|. Pár fakt jsem taky našla, pár Video diaries jsem taky zkoukla, a funny moments videa přímo zbožňuju! Dámy.. Jak vám zní Sola S.? (Sola Stylinson, samozřejmě ;)) Ne, jenom sranda, ale... :*** Jsem šťastná jak za Louise (s Eleanor), tak Liama (s Danielle), i za Zayna (s Perrie ♥♥ - nejdřív jsem jí neměla ráda, ale teď mi příjde nějak fajne =), prostě jsem viděla její blbou fotku, na které byla zmalovaná a přišla mi totálně falešná, ale potom.. prostě jsem si přečetla jeden článek a uvědomila jsem si, že spolu se Zaynem vypadají tak zamilovaně a úžasně ♥♥ A potom jsem zjistila, že to je zpěvačka, tak jsem jí hledala, ale nenašla a teprve potom jsem zjistila, že zpívá ve skupině Little Mix a pustila si to a normálně totální nářez ♥♥), dokonce si myslím, že přežiju i Niallka s Hazzou, ale toho Hazzu teda težce ponesu (ale né, tak težce zase néé, třeba když se objevilo to s Emmou Ostilly, tak jsem byla v klidu..).. ne, zase sranda, já bych to oboum tak strašně přála jako ♥♥ Aby byli šťasný prostě a jednoduše, s nějakou holkou, která by je nechtěla kvůli penězům, slávě.. Také zbožňuju jejich přezdívky- Hazza pro Harryho, BooBear pro Louiseho, Nialler pro Nialla.. .. .. . Taky o nich hledám fakta, který jsou zajímavý, teda většinou (néé, Sola zase blbne - vždycky♥♥).
Povídky o nich radši čtu, než píšu, i když jsem jich pár napsala, ale vůbec netoužím po tom je zveřejňovat, jsou ještě takové kýčovité, nedomyšlené a nepromyšlené. Celkově úplně žeru One Direction, i když to na tomhle blogu kromě tohohle článku a opár článků v písničce Songs znát nebude, nebojte. Tohle je především povídkový blog, tady vládne Sola. Ne poblázněná fanynka /a to pozor, já ještě nejsem takovej extrém, to kdybyste viděli kámošku, to je něco... A ještě ty fans z cizích zemí?? No to je nářez úplnej!!/.
Úplně miluju Covery nebo FlashMoby, nebo fans videa na písničky, to český je úžasný, na písničku Should've kiss you, jak já bych si přála být tam :'(, ale moje mamí tvrdí, jak jsem na to ještě malá, být ve fanclubu, nikoho tam neznat a jen tak jezdit do Prahy na srazy /přiznávám, zní to trošku.. eeh, zvláštně a něříkám, že mamku nechápu, jsem její dcera a takový ty blbosti, ale.. stejně ♥♥ Jak já bych si tam přála být, čistě kvůli pocitu, že nějak dokazuju svoje fanouškovství atd../
Poslouchám jak jejich písničky z alba UP ALL NIGHT, vystoupení, tak ty z X Factoru, třeba 4ever young je úžasná, nebo Hazzovo Isn't she lovely, to úplně, ale úplně žeruu ♥♥
Ještě jsem si vzpomněla, že se tak prostě idiotsky culím, když na ně myslím si prohlížím jejich fotky, videoklipy ap.. Potom si vždycky řeknu: I'm terrible, a zase se připitomněle usměju a kousnu se do spodního rtu. Ne, pořád si o mě nemyslete, že jsem šílená fanynka, bylo by to přehnaný- vím, o čem mluvím..
Díky nim jsem přišla na skvěly hudebníky- Cher Lloyd, Little Mix, Cheryl Cole.. a samosebou na spousty skvělých písniček, oni mají fakt vkus /ve všem. Určitě!!/. =).
A Louiseho hlas, když mluví nebo zpívá, to je tak sooo cute!
A Harryho hlas, když mluví, zpívá, dělá cokoliv.. to je tak sooo sexy!!!
A Zayn.. ten hlas, stejně jako Niall nebo Liam.. bože!
Sice vím, že jsem Stylerka, ale ostatní čtyři místa si prostě nedokážu rozdělit, oni jsou prostě všichni tak kouzelní ♥♥
Úplně, ale úplně úplňovatě miluju, když Harry řekne Holmes Chapel, to je tááák, ale táák kouzelný! On to tak jako převalí na jazyku a vysloví to tak roztomile ♥♥ A Luis je tak svej, jeho vtipy, hlas, páni, on má takovej.. já nevím, jak to říct, museli byste ho slyšet, takový, ne úplně do roztomilosti, ale jde tam vidět ta jeho energie, vtip, rozjařilost. To Nialler je roztomilý ♥♥ A zayn a Liam ♥♥ Já sice nevím, co k nim říct, ale k Zaynovi třeba ten jeho drsňáskej vzhled a Liámek.. takovej tatínek kapely prostě ♥♥
A sladká Lux, maličká Luxie.. Je to dítě jejich stylistky a ta maličká je skoro pořád s nima, hlavně teda s Hazzou, to je tak příšerně awwww. Asi končím, myslím, že vás tu tím básnšním otravuju. tady nějaké fotky.

Harry s maličkou Luxie ♥♥
Zayn s Perrie, no nejsou tak.. ♥
Zase, ale jinak to nejde, oni jsou spolu tak slušivý ;)
Eleanor s Louisem. K tomu nemám co dodat ♥
Danielle a Liam. K tomu taky nic, snad jen ty In Love výrazy ♥♥
Tyhle dva si asi zbyly ;))
Harry Styles (L-R) Niall Horan, Louis Tomlinson, Zayn Malik, Liam Payne and Harry Styles of the band One Direction perform on NBC's
Jak Louis miluje prožky a kšandy, jak se Liam bojí lžiček, jak Harry chodí po domě rád nahý a jeho čtyři bradavky, Zaynovo kouření a jeho Vas hapennin', Niallova láska k jídlu a Nando's.. ♥♥ Harryho dolíčky a jak vždy nosí motýlka, když ostatní mají kravatu. Na jejich kouzelné úsměvy, které jsou každý jiný a přesto na vás zapůsobí tak nějak stejně, nebo vlastně strašně odlišně.
Možná jsem větší fanynka, ale miluju je. A nestydím se za to!!
Pár fakt na konec:
1.Harry je Louisův fanoušek, Zayn je Niallův fanoušek, Niall je Liamův fanoušek a Liam je Zaynův fanoušek..
2.Liam: "Když otevřete peněženku Nialla, první co spatříte je náš společný obrázek ale také fotka Justina Biebera"
3.Když se Niallovy stáská po domově, kluci na něj mluví s iským přízvukem.
4.Liam sa narodil o 3 týdny dříve a narodil se mrtvý. Lékaři ho naštěstí oživili a zachránili ho. Velmi dlouho musel byt v nemocnici. Každé ráno a večer mu museli píchat do ruky 32 injekcí protože nevěděli jeho diagnózu. Nakonec zjistili že má jen jednu ledvinu.
5.Liam: "Vidličky jsou naše budoucnost!"
6. Liam: "Bez Danielle neumím vydržet ani den. Kkyž jsme byli v L.A., tak mi strašně chyběla, že jsem jí přes internet objednal letenku a o půl noci jí zavolal, aby za mnou přiletěla." /Awwww, to je tááák saldký!!!/
7.Hrají takovou úžasnou hru, kterou natáčejí - Find the phone.. Directionerky určitě znají, je to často ve Funny moments videoklipech.
8.LOuis:"Většinou si vezmu někoho do postele, když jdu spát, většinou je to Harry"
9.Louis: "Mám fotku mě a Harryho na nočním stolku."
10. Eleanor je o pár let starší než Louis a kluci z kapely si myslí, že je holčičí verze Louise.
11. Říkal svým ségrám ať se nazamilují do Harryho.
12. Na jednom z jejich koncertů Louis před zazpíváním písničky More Than This řekl: "Pro tebe, ty víš kdo jsi " ... (Kdo by nevěděl myslel Eleanor)
13.Louis a Harry někdy každého nazývají 'Pumpkin'.
14.Harry říká: "Přál bych si, abych měl v noci na tulení radši dívku, než polštář."
15.Harry říká: "Moje vlasy jsou bipolární. Jednou jsou kudrnaté a jednou zase rovné"
16.Harry umí pojmenovat některé dívčí parfémy pouze po přivonění.
17.Kamkoliv Harry jde, nosí s sebou tři balíčky sušenek Twix. / A jí je obě najednou, aby ani jedna nezůstala sama, ne že bych to taky dělala *rádoby nevinně si píská*/
18.Louis: "Harry je ohromný ve flirtování, neustále mě svádi, sakra"
19.Rozhovor: "Popiš sám sebe 3 slovy." Harry: "Drzý, kudrnatý...a..znovu drzý."
20.Harry měl křečka, který se jmenoval Křeček.
21.Zayn držel Harryho za ruku když si nechal dělat tetování.
22. Rozhovor: "Pokud byste mohli být nějaký kus nábytku, co byste byli?" Harry: "Byl bych postel, protože lidé se na ní...ehm ..dělají zábavné věci."
23.Harry stále ještě čeká na svůj vášnivý polibek v dešti.
24.Na jedné show někdo hodil pouta na pódium. Harry je sebral, zamrkal na Louise a Louis řekl:"Později."
25.Harry má sbírku želv od fanoušků a pořád je počítá jestli mu nekterou z nich kluci neukradly.
26.Zayn:"Neumím plavat, ale kdyby se moje přítelkyně topila, pokusil bych se jí zachránit."
27.Zayn když se nudil, tak se hledal na googlu.
28.Jeho představa ideálního polibku je na střeše za svitu měsíce.
29.Zayn když nezná slova písně, prostě tam zpívá to co se tam hodí.
30.Zayn když ho Chris Brown následoval na twitteru, běžel za Niallem a Liamem jako šílený fanoušek.
31.Harry říká Zaynovi v soukromí "Můj koník"
32.Behem rozhovorů je plachý a neustále se dívá na kluky a doufá, že ho odtamtud vezmou.
33.Louis řekl, že nikdy nechce dospět, protože miluje rozesmívání znuděných lidí
34.Na prvním společném rande s Eleanor sledovali film "The Inbetweeners"
7. Harryho první dojem z Louise: "On byl ze začátku strašně tichý. Myslel jsem, že má krásný úsměv a žárlil jsem na jeho přátele, se kterými se v bootcambu seznámil."
35.Když byl Liam malý jeho sestra ho oblíkala do holčičího oblečení a nutila ho nosit podpadky
36.Zayn byl v X-Factoru již v roce 2008, ale byl tak nervózní, že se nezúčastnil
37."S fanoušky navazuje jen zřídka oční kontakt, myslím si, že se bojí, aby se neroztavili." - Niall
38."Jaká je tvá nejoblíbenější věc, kterou vlastníš?" Niall: "Můj laptop." /Neboj, Niallere, nejsi v tom sám ;)/
39.Niall: "Harry je nejmlaším členem kapely, ale všichni si myslí, že jsem nejmladší já." Louis: "To je proto, že jsi roztomilý, a Harry je perverzní."
40.Když má mokré vlasy zpívá a tancuje na písničku "Whip my hair"
41.Niall brečel první den školy, protože ho tam mamka nechala samotného a bez přátel
42.Jednou když Zayn plakal, Harry šel zaním a objímal ho dokud nepřestal
43."Když se Niall poprvé setkal s Justin Bieberem, tak jsem ho musel odvést z místnosti, aby mohl křičet." - Hazza
44. Harry jendou řekl, že je rád, že má sestru, protože mu radí jak pečovat o dívky
45.Někdo si může myslet, že naši fanoušci jsou bláznivý, ale my máme pocit, že jsou jen vášnivý
46.Prodali 140,000 lístků za 4 minuty a celé turné bylo vyprodáno za 12 minut
47.Louis jednou Niallovi snědl poslední chips, když šel na záchod, Niall s ním pak hodinu nemluvil
48.Harry: "Kdyby jste si mohli vybrat jméno, tak jak by jste se jmenovali?" Niall: "Max," Liam: "Zayn Tomlinson."
49.Když se kluci měli poprvé setkat s Michaelem Buble, tak Niall držel celou dobu Liamovi ruku, protože byl strašně nervózní
50.Liam tweetuje fanouškům, Zayn tweetuje citáty, Niall tweetuje svým přátelům, Louis tweetuje o svém dni a Harryho tweetům nikdo nerozumí

Jsem strašná a já to vím.. ale ne.. jsem jen vášnivá ;))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 onedirection-hllnz onedirection-hllnz | Web | 27. května 2012 v 12:17 | Reagovat

Suprově napsané! :))

Moc se omlouvám za to týdenní zpoždění, ale jak je venku hezky tak jsem venku a na  psaní povídky nemám nějako chuť..., ale konečně jsem se dokopala k tomu napsat ( dofláknutou) 19. část! :)

2 Surynka Surynka | Web | 28. května 2012 v 21:25 | Reagovat

Povídka Zrádný osud  (ta povídka, jak je k ní ten obrázek)je na blogu už skoro týden :D  v originálních jednorázovkách :))

3 Anet Anet | Web | 21. března 2013 v 19:44 | Reagovat

oni jsou prostě nejlepší kapela pod sluncem-a nejen pod nim:D

4 Natty Stankovičová Natty Stankovičová | E-mail | 23. dubna 2013 v 22:55 | Reagovat

https://www.facebook.com/pages/One-Direction-CZ/493486297372752?fref=ts liike prosiim ja jsem do nich taky strasnej blázen

**BooBear**

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama