Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Květen 2012

2 Gossip blendy

31. května 2012 v 21:03 | Sola Fidelis |  Blendy
Hojte, dámy.
Promiňte, že tu tak dlouho nejsem. Ale píšu - poctivě píšu, inspiruju se a vymýšlím. Nechci to zakřiknout, ale myslím, že jsem znovu našla svou můzu, svou inspiraci. Vlastně si myslím, že jsem ji nikdy neztratila, jen jsem ji přehlížela, neviděla jsem ji. Teď.. teď se učím ji vidět. V hodně okamžicích dne si prostě řeknu - tohle by se mohlo stát, takhle by to mohlo skončit, tohle by mohla udělat ta a ta. Jako dneska, když jsme v češtině četli úryvek z jedné knížky a tam na mě vykouklo - TICHOŠLÁPEK, a já si představovala, jak čtu text a místo tichošlápek řeknu Sirius, zaseknu se a trochu zčervenám, suverénně se omluvím učitelce, něco na způsob Promiňte, ale já jsem strašná Potterhead.. Tohle by se samosebou nikdy nemohlo stát, nejsem sebevědomá, odvážná a už vůbec ne smělá, tedy alespoň ve škole ne.. Ale vrací se ke mně moje můza, moje inspirace. \už můžu psát, nic mi v tom nebrání. Jsem tak nějak podivně šťastná, ne nijaká nálada, asi jsem šťastná.

Já a One Direction.

27. května 2012 v 0:12 | Sola Fidelis
Ahojte =) Dlouho jsem se neozvala.. je hic a já teď trávím čas venku, plaváním v bazénu a čtu si vaše povídky, ale nekomentuje, opravdu sorry, ale nemám čas ://. Doufám, že se to zlepší.. No nic, alespoň nějakou slaďárničku tady máte.. Článek o 1D:

Pohřeb Malfoyů starších.

20. května 2012 v 21:57 | Sola Fidelis |  Jednorázové HP
Solinka pořád rekonstruuje ;)) Chvíli to bude ještě trvat, zlata, ale myslím, že by to mohlo stát za to. Zamilovala jsem se do tohohle dessu.

Rekonstrukce ;)

19. května 2012 v 18:29 | Sola Fidelis |  Sola Fidelis píše & informuje
Ahoj, jenom krátky oznam, a totiž to, že rekonstruuju, v překladu měním desing. Nebude to ani jeden z těch, které jsem sem dávala, takže jestli jste se těšili tak velké sorry! Pár dní to tu bude poněkud eeh. Takže rozházené, buď pár dní nebo mi to zabere jen sobotu a neděli ;) Papa, Sola.

XVI. Drabble Šestnácté. You, always over you...

17. května 2012 v 17:42 | Sola Fidelis |  Drabbles
Ahoj.
Z tohoto drabblu byla původně jednorázová, vlastně připravovaná jednorázová, povídka. Ale nebojte se, zrovna na tuhle jsem ve výčtu připravovaných povídek pozapomněla a tak o nic nepřijdete. Je to takové nedořešené.. ale mě se to líbí. A ne, nejsem narcista. Neříkám, že jsem to kdovíjak bravurně napsala. Prostě se mi to líbí, ale možná to bude tím, že to znám dál.

Abych nezapomněla- 300 slov přesně.


Info o povídkách.

13. května 2012 v 21:07 | Sola Fidelis
Eeh, takže.
Takže.. K povídce ZSL= Ze sázky láska mám už vymyšlený děj ( zpívejte Halleluja, protože to je u mně úspěch ;)). K povídce NPN= Nepravděpodobné přesto nutné mám začáteček první kapitoly a v myšlenkách se mi úpořád honí děj a jak by to mohlo jít dál, pokračovat, takže relativně také dobré. Tu Dramione songfiction opisuju do počítače, ale chybí mi už jen kousíček, ale doma to je pořád udělej tohle, tamto.. někdy si zapomenu sešit, někdy se do toho vmete škola.

Tomáš Klus- Nina

10. května 2012 v 22:20 | Sola Fidelis |  Songy
Řekla jsem si, že jste tu dlouho nic neměli, tak tady aspoň písnička..
Já si toho moc neposlechnu, ztratzila jsem svoje sluchátka- bílý philipsky, a jelikož jsem zvyklá na ně ( mají takový ten nový tvar => špunty) tak z ostatních, těch veeelkých mě bolí uši a skoro si je tam nemůžu dát.. jsem to ale přehýčkaná, co?? :DD
Tady videoklip, ten song mě normálně chytil za srdce... Slzy múz ♥♥
Už musím do hajan, zítra škola, i kdybych radši vynechala, i když výtvarky jsou teď špičkový, papá. Sola Fidelis..!♥♥

3. kapitola- Plán

9. května 2012 v 6:58 | Sola Fidelis |  ZNL - koš, staré, neee
Ahoj, chtěla jsem vám to sem dát včera, ale znáte to, nic nevyhde přesně tak, jak chcete- nikdy.. teda asi, taky se říká nikdy neříkej nikdy, tak nevím :DD. Jsem relativně šťastná, nebo spíš vpohodě. Prostě takový ten normál. Noo, tak nic, hezky si počtěte!

P.S.: *ďábelsky se směje* ;))

In English, please.

4. května 2012 v 21:36 | Sola Fidelis |  Sola Fidelis píše & informuje
Ahoj, zlata. Jenom dám úvod česky a potom se vrhnu na AJ, mám zase náladu ;) Předem omluva za gramat. chyby, budu ráda za opravu.

So... Hello, everybody ;) I've got really hm.. good, yes, good mood. /dobrou náladu/. Or good mood to english writing, actually. And I must practice, of course. For first, Mr. Bean is so awkward /trapný/ to it's so, so funny. Don't solve it, school. /Neřešte, škola/. For second, I must say, Harry Styles so, so amazing. Al 1D is amazing, but Harry is the most. I listened them before minute, but niw I'm listening Cody Simpson, he's really good, but not better than 1D. Both, 1D and Cody Simpson, my friend recommended /doporučila/ to me. She has got really good taste. /vkus/. Back to the One Direction, so, I love their song Taken, it's perfect, brilliant. It's so sad but it's really good. I can't help myself ;). About stories.. I'm writing one one-chapter story calls Wager. /sázka/. It's from New generation, but I haven't end, yet. Next, I finally have the songfiction on song Beautiful Endings in computer, it's the Dramione one-chapter story. The long promised. /dlouho slibovaná/. But I don't know, when I get it on blog, so sorry, darlings, xx. I've got piece of new chapter From Wager Love, / Ze sázky láska/, but it's really small piece. I'm thinking about establish /založení/ of a new section. /nové rubriky/. It will call Pieces of me. It will can be some like diary, but not at all. Tomorrow I will give here a sample. / ukázku/. The Topic of week is really good this week, SWEETS, I really love sweets, most chocolate. Or strawberries with whipped crem /šlehačkou/ and yes, it's sweet ;)). Of late /poslední dobou/ I really often read FF about 1D, they're really great... so, some are great, some not that much.. xx. I thinking about next new section, it can be about my OC, it means Original Character. I have lot of them and I'm gonna use them, but it can be funny, when I show you them. Or at least some /nebo alespoň některé/ of them, like a Maddison Malfoy or Celie Parkinson or Anne Freedom, the last one is named of a really person, of my friend, actually. Don't solve me, please ;).

So.. that is all, I think. Good night and the other boring thinks ;)) Kisses, Sola F.