Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

XIV. Drabble Čtrnácté. Nejhorší den D.M.

17. dubna 2012 v 18:05 | Sola Fidelis |  Drabbles
Ahojky. Tohle drábko se mi nelíbí tolik, jako to o Luciusovi, ale tady byli zadána slova, takže... Je to Tripple Drabble, ale to už jsem psala v tom článku Information. Užijte si ;))

Když šel Draco na oběd, byl trefen Matoucím kouzlem, aniž by o tom věděl…
Draco si na jídle sednul k Pansy. Natáhl se pro rajče, ale místo rajčete si díky matoucímu kouzla vzal okurku, pro většinu to byla normální zelená okurka, avšak on na ni měl alergii, a ne normální mudlovskou alergii s osypáním, ale kouzelnickou, která se projevovala nafouknutím či splasknutím určité části těla, změnou hlasu, zrychleným růstem vlasů či nehtů nebo i ztracením kouzelnických schopností v časovém rozpětí několika hodin až k několika týdnům.
Když si uvědomil svou chybu, rychle se vyřítil z Velké síně a běžel se skrýt na Astronomickou věž. Nechtěl teď nikoho vidět… nebo spíš nechtěl, aby kdokoliv viděl jeho. Tedy, normálně by neměl nic proti, kdyby se na něj chtěl někdo, zvláště někdo dívčího pohlaví, koukat, ale teď, když se projevily příznaky jeho alergie, tudíž jeho nafouklé uši, splasklý nos, pisklavý hlásek a dvaceticentimetrové nehty, proti byl… hodně.
Jak se řítil na Astronomickou věž, omylem do někoho vrazil.
"Ááá, bubák!" zakřičela holčička a utekla.
Uvědomil si, že profesorka Vectorová ráda přetahuje, tak by tam ještě mohli být studenti. Rozhodl se tedy jít ven.
Když se procházel, rozhlížeje se kolem sebe, neuviděl, že přímo před ním leží hrábě. Přišlápl je a praštil se do čela. Rána byla tak silná, že omdlel.
Ráno se vzbudil u stromu vedle jezera. Chvíli nevěděl, kde to je, ale rozpomněl se. Zamířil do pokoje, a protože účinky alergie už pominuly, nebál se, že ho někdo uvidí.
Když se procházel školními chodbami, všude slyšel chichot, který nechápal. Pochopil, až když se koukl na lesklý plakát na nástěnce… byl na něm on, s boulí na hlavě a alergií poznamenaným obličejem.
Zrudlý zlostí strhl plakát z nástěnky, ale studentům byl pro smích ještě dlouho… jen díky Hermioně Jane Grangerové a jejímu matoucímu kouzlu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Surynka Surynka | Web | 17. dubna 2012 v 18:09 | Reagovat

:-D To je snad první dílo, kde tyhle dva proti sobě štveš :-D krása

2 Mai Mai | Web | 20. dubna 2012 v 18:58 | Reagovat

panečku!! to je největší legrace, postavit na hlavu oblíbené Dramione!! upřímně jsem se zasmála

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama