Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

XII. Drabble Dvanácté. Svoboda slova.

8. dubna 2012 v 16:45 | Sola Fidelis |  Drabbles
150 slov. Dneska ještě chci přidat prolog k jedné povídce. POdrobnosti potom. Teď si užijte Drabble na TT, svoboda slova. Dalo by se mu říkat humorný, ale nelžeme si do kapsy, co se do 150-ti slov vejde?
"Kdo má nějaký návrh na zabití toho malého ničemy Pottera?" vyštěkl Voldemort na Smrtijedy schromážděné u stolu jídelny v Malfoy Manor.
"Tak? Návrhy, nebo jste tak neschopní, že nesežmolíte past na sedmnáctileté děcko?!" křičel už nepříčetný Voldemort.
"J-já bych nápad měl, můj pane." Vykoktal nevýznamný, nezkušený Smrtijed. Všuchni ostatní se na něj jen s pobavením koukli.
"No?? Vymáčkněte se, Pourently*.V Ústavě Anglického Ministerstva Kouzel** je pořád odstavec o Svobodě slova, i když to brzy změním."
"Ehm. Mohli bychom zajmout tu mudlovskou šmejdku co se s ním přátelí, tu, Grangerovou, můj pane." Vysypal ze sebe teď už bílý Pourently.
Voldemort naopak zrudl vzteky.
"Myslíte, že mě to nenapadlo?! Myslíte, že už jsme to nezkusili?!! Vy si snad myslíte, že mě nenapadlo něco, co napadlo někoho takového jako jste vy?! Avada Kedavra!" vykřikl rozzuřený Voldemort. Potom krátce vydechl a tiše, jakoby teď ani nikoho nezabil, řekl:
"Nagini, svačina."
"Nějaké další návrhy?"

* AUTP. postava- a ano, řeším to i s tímto malým, bezvýznamným človíčkem když ani neplánuju ho někde jinde použít.
** .. No něco jsem vymyslet musela..
Líbí?? Já ani nevím. Mě se strašně líbí povídka, co píšu pro Nikinku- tu, kterou jsem jmenovala v perexu. Ale nějak mi nejde začít, mám jen ten zmiňovaný prolog..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Surynka Surynka | Web | 11. dubna 2012 v 17:49 | Reagovat

:D Myslím, že po tomto úkazu už moc Smrtijedů nebude mít chuť mu předkládat nějaké plány... no... spíš žádný ze Smrtijedů :D Hezky zpracováné, je to trochu jiná verze toho, co je na začátku sedmé knihy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama