Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Jak to vidí Severus Snape.

17. dubna 2012 v 22:44 | Sola Fidelis |  Jednorázové HP
Takže, vaše Sola asi chytla nějaký blé virus. JO, přesně. Bolí jí v krku, že skoro nemůže polykat a o mluvení se dá mluvit (xD) jen přeskakovaně. Jako kdybych mutovala a někdy ztratím hlas úplně. Sakra. Potřebuju chodit do školy, protože si nechci pokazit známky! Ale no nic, alespoň můžu cucat Tantum Verde (Mooooc dobrá, ta citronová přívhuť, už jsem jak Brumbál xDD) Njn, zase mám veselou náladu.."Severusi, tak rád tě zase vidím." řekl Voldemort zády otočený ke dveřím, ze kterých právě vešel Severus Snape.
"Já vás také, pane." odpověděl Snape rádoby potěšeně.
To tak, ty bastarde! Aby tebe někdo viděl rád… pche. Já se tak těším, až tě Potter s pomocí těch svých kamarádíčků zabije, to bude hotová slast, ty hadí ksichte.
"Máš pro mne nějaké nové zprávy?" zeptal se se zájmem stále otočený k oknu naproti dveřím.
"Ne, pane. Na hradě se zatím nic nového neděje," prohlásil konverzačním tónem.
Jenom se sdružují žáci s úžasným kouzelnickým nadáním, něco jako znovuobnovená Brumbálova Armáda za ropuchy Umbridgeové. Potom jen to, že studenti odmítají zkoušet zakázané kletby a zaklínadla černé magie a nepřesvědčí je k tomu ani praktikovaní těchto kouzel na ně. Oh, a taky mě moc nerespektují a cvičí se v hodně pokročilých kouzlech, které bravurně zvládají. Jo, abych nezapomněl, Potter našel většinu tvých viteálů.
"Vše je při starém." dodal Snape.
"To je dobře. Cítím ale, že jsme již blízko Velké bitvy. Nepotlouká se kolem Bradavic či Prasinek Potter, nebo někdo z jeho spojenců?" dořekl Voldemort výhružným tónem a otočil se čelem ke Snapeovi.
"Ne, pane. Jen v Prasinkách nějací neschopní tupci prý viděli patrona v podobě Jelena, ale nakonec se z toho vyklubal patron kozla Aberfortha, hostinského-" nestačil doříct, protože Voldemort ho umlčel pozvednutím ruky.
"Ano, ano. Vím, kdo to je. Kdo byli ti, jak je nazýváš, neschopní tupci?" obešel těžký, ebenový stůl a posadil se na židli, která spíš připomínala křeslo. Svou otázku doprovodil věcným tónem, který poukazoval na to, že ani nepotřebuje odpověď, protože samozřejmě věděl, kdo měl hlídku.
Kdybys tak věděl… Asi bys nechtěl zvát na kobereček ty dva přespříliš vnímavé blbce, spíš by tu teď seděli místo mě, s nějakou pitomou odměnou. Nechápu, jak může být Potter tak tupý, že vyslal svého patrona v Prasinkách, teď nejvíc hlídaném městě v celé kouzelnické Anglii.
"Nevím jistě, ale mohli by to být Dolohov a Averym, pane." podotkl Snape zbytečně.
"Hm… Zajímavé, velice, velice zajímavé. Děkuji ti za poskytnuté informace, Severusi. Můžeš jít." Voldemort ho téměř vyhnal z pokoje.
Ha. Dal jsem ti, co potřebuješ a chceš, abych se vrátil zpět na hrad a šmíroval pro-Potterovské studenty a učitele. Tak průhledný a to si říkáš Temný pán… ts, ts, ts. Lidi využiješ, a když ti nemají co dát, odkopneš je… Je vidět, že jsi potomek samotného Salazara…
"A nezapomeň mi zavolat Dolohova a Averyho!" rozkázal Pán zla úsečně ještě předtím, než se Snape stačil přemístit.
"Jistě, pane. Nebojte, nezapomenu." souhlasil a malinko se poklonil před tím, jehož jméno se skládá ze slov Tom Marvolo Riddle.
Tak v tomhle nelžu. Rád sem pošlu ty dva hloupé idioty. Kdyby bylo na mě, poslal bych sem i ty tupé sourozence Carrowovi a celou tu pravou skupinku Smrtijedů. A přál bych vám všem, abyste se smažili v pekle. A tobě extra dlouhou dobu za to, co jsi udělal mé Lily!
"Těším se na naše další setkání, pane." poznamenal ještě vlezle Snape.
"Jistě, jistě, Severusi. Sbohem." odbyl ho Ten, jehož jméno srabi nevyslovují teď už plně ponořený do jakýchsi papírů na stole.
Severus si tedy nabral hrst netaxového prášku a s výkřikem Bradavice zmizel v zelených plamenech.
***
"Ááá, Severusi. Konečně jste tady." zaslechl Snape Brumbála jakmile vylezl z ředitelského krbu.
"Jaká byla porada?" nahnul se zvědavě z portrétu bývalý bradavický ředitelů.
"Voldemort chtěl jen vědět, jestli se nevyskytli nějaké novinky." svou větu řekl s unaveným podtónem, aby bylo jasné, že ho tento život á la dvojitý agent už opravdu unavuje.
"Nebojte, Severusi. Tohle všechno už brzy skončí. Až se Harry utká s Voldemortem a vyhraje, všechno bude jako dřív, nebo ještě lepší!" pokusil se ho Albus Percival Wolfrick Brian Brumbál povzbudit, ale merlinžel neúspěšně.
"Kde berete tu jistotu, že Potter Pána všeho zla porazí, Brumbále?"optal se břitce.
Odpovědi se ale nedočkal, protože Brumbál se jen pobaveně pousmál a s výrazem Vždyť víš, sám jsi toho ukázkovým případem zmizel z portrétu.
Snape tam jen chvíli zkoprněle stál a opakované mačkal dlaně v pěst. Hlavou mu v tu chvíli proběhla jedna myšlenka:
No, v tom lepším případě se zase setkám s Lily…
No, moc slavný to není, ale co.. Aspoň něco, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 onedirection-hllnz onedirection-hllnz | Web | 18. dubna 2012 v 21:37 | Reagovat

3. část je hotová! ;)
Ale tentokrát to přiznám i sama.., je odfláknutá! :/

2 Nebeská Nebeská | Web | 8. září 2013 v 11:03 | Reagovat

:DDD
Jaj, no tak ty jeho komentáře byly dobré, jen škoda ten konec - ze začátku to zavánělo takovým tím suchým humorem, ale potom se to náhle přehouplo do smutného rozpoložení, když si řekl, že se alespoň znovu setká s Lily :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama