Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

...Já? Drabbko tentokrátne, představím se vám ;)

1. dubna 2012 v 16:29 | Sola Fidelis |  Sola Fidelis píše & informuje
Čaukyyyy.
Mám nutkání se vám trošku víc představit. Jdeme na to.
Btw: Jen pro silnější nátury a taky trochu blázny- pro lidi, jako jsem já ;)
Ok. Pro Vás jsem Sola, povídkářka a holka s praštěnýma názorama, která toho má prostě moc a nestíhá to, holka, která miluje Dramione a Harryho Pottera. Ale, dámy (pánové??), Sola je jen jeden kousek mě. Sola je ten povídkářskej človíček s fantazií (?), která někdy překvapuje i mě samotnou. Sola je ten na veřejnosti skrývanej človíček, který se vybarví jen psaním povídek na netu. Sol je ten vřelej, veselej a melancholickej i smutnej človíček uvnitř mě- celé mě. Ten, co rád čte a sleduje filmy, Ta girl, která buď brečí nebo se směje u filmu či knížky.
Potom je tu Michelle, veselej, bláznivej človíček, která se za vás postaví, když je potřeba, ale když se jí znelíbíte, můžete čelat pěkné lumpárny. Ta dost odbážná. Pekelně smýšlející človíček, který vypadá ďábelsky. Ta, která bere všechno v pohodě.Človíček milující angličtinu a blbůstky. Milující focení a kreslení. Ten človíček, cop když se rozjede, je z toho mazec. Ta moje část, která nedbá na pravidla a drží heslo Pravdila jsou proto, aby se porušovala. Ten člověk, který na toho, kdo ho štve ukáže prostředníček a nepáře se s ním. Ta holka, která se namaluje a vyfikne kvůli škole, nákupům či jdení do kina. ten člověk, kterýmu strašně záleží na pohodlí a nestará se o to, co si jiní lidé myslejí. Ten človíček, co zbožňuje One Direction a Harryho Stylese. To je velká, i když ne moc často ukazovaná část mě. Holka, co si zkousává spodní ret a když si vzpomene na trapnou událost, pokrčí noc a zakření se, girlka, která když neví co napsat, nebo když přemýšlí, se pousměje. Girl, která se tváří melancholicky a trochu smutně. Citlivá duše, ale zároveň ocelová chladnost. Ta, která jde do všeho po hlavě a s celým srdcem.

A dál je tu ta Family girl, pro kterou nemám jméno. Je to ta holčina pro všechno-pomůžu, miluju, udělám. Tuhle girl poslední dobou dost zanedbávám, a chci to trošku zpravit. Tahle holka... ta se nikdy neztratí, ale časem se bude dost měnit a to mě štve. Mám ráda tuhle část své osobnosti, je to hřejivá, přívětivá a naslouchající duše. Ta, co vás nikdy nenechá na holičkách. Tahle část je dost obětavá, protože svojí rodinu a přátele mám opravdu ráda. Má jeden společnej bod s Michelle a to ten, že se za vác- když vás má ráda nebo máte pravdu- postaví.

A potom... potom je tu zbytek, dalo by se jí ríkat Míša. To je ta stydlivka, šedá myška, ta holka, který záleží na názorech ostatních a dává si pozor na pusu. Ta neutrální. Ta, která nejdřív myslí a potom říká.Ta, co snadno zapadne do kolektivu, mimochodem, tahle girl se mi hodí na skrývání, je v tom přeborník! Ta, který hodně záleží na známkách a tom, co si o ní druzí myslí. Ten zmatkařskej človíček. Tahle girl je ukazovaná ve škole, a přiznám si, je to hodně ukazovaná část mé osobnosti. Tuhle část miluju i nenávidím.

Samozřejmě, tohle nejsem celá já, něco jsem určitě vynechala a vyjmenovala jsem vám jenom málo ze Mě. Asi mě tvoří víc části, ale tyhle jsou ty velké. Do konce svýho života budu obdivovat člověka, který přimě všechny mé části, ale ten zatím neexistuje. Nevím, jestli kdy bude. Jak vidíte, Já jsem planá protikladů a nepřesností. Ještě úplně nevím, kdo jsem, ale tohle je... tohle je nějakí část mě, kterou dokážu určit, nebo uhádám. Na blog vkládám nejvíce ze Soly, ale když se kouknete, uvidíte i Michelle.
Nerozbolela vás hlava, lidi? (Ano, teď e projevuje Michelle xPP)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Surynka Surynka | Web | 1. dubna 2012 v 20:53 | Reagovat

Ahoj, tak koukám, že jsi hodně zajímavý člověk se spoustou částí ze sebe :D Ta poslední, školní část,mi připomíná moji školní část :D ...arg... jk já tuhle svou tvář nenávidím

2 Nikinka Nikinka | Web | 2. dubna 2012 v 19:48 | Reagovat

Po přečtení článku jsem se musela nad sebou zamyslet (je to inspirativní :D) a zjistila jsem, že jsem vlastně taky složená z několika částí (zní to divně, omlouvám se :D). Máme toho docela dost společného. Hlavně tedy tu tvou poslední část "Míša" - taková jsem většinu času. Když teda neblbnu a nejsem s kamarádka,a protože to je pak něco jiného.. :D. Dále máme společné One Direstion a Harryho. Je prostě úžasný. Máš vkus :D. Jsem za tenhle článek ráda. Baví mě číst si o lidech, se kterýma se tak nějak "znám-neznám" a alespoň jsem se o Tobě dozvěděla něco víc.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama