Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Spřátelení blogů

19. února 2012 v 20:07 | Sola Fidelis |  Můj úhel pohledu
Takže, tady máte zase něco z mého úhlu: SB, Affs atp...
Už jsem jeden blog měla, a myslím, že to nevidím zas až tak odlišně, jako většina lidí, ale přesto trochu jinak. Teď jsem se svými SB spokojená, Surynka, podle psaní prostě úžasná holka, která má fantazii obrovsky přesahující tu mou. Už jen její dvě kapitolovky mluví za to, co tu o ní já píšu. Baví mě číst její povídky, a není to tak, že bych tam chodila z ,donucení'. Druhé moje SB je PatriSa, Affko ze starého blogu. I když zrovna nepíše povídky, nebo HP FF. Mám jí ráda. Je upřímná a miluje zvířata. Píše o něčem, ne o ničem.


Já už jsem blog měla, ale vzdáleně vzdálený tomuhle. Bez povídek. Teď už si to skoro ani nedokážu představit. Nepsat povídky. Divný. Adresu se nikdy nedozvíte :P, na to jsem až moc hrdá.
Takže na téma SB.
Ano, měla jsem i SB. Měla jsem je ráda, ale opravdu často jsem tam chodila z donucení, nepomatovala jsem si ani jejich stránky. No jo, měla jsem jich dost, ale teď si pamatuju jak stránky svých SB tak Oblíbených stránek. Nebylo to ani tak, že oni by se nějak chrlili ke mně,... Někdy to taky okomentovali slovy: To je ale hezký článek!
Pro tenhle komentář bych vraždila!!! Neslyšíte, jak z něj křičí VŮBEC JSEM TO NEČETLA, ALE OKOMENTOVAT TI TO PROSTĚ MUSÍM , jo, to mně sere! Proto se snažím, doufám že úspěšně, svými komentáři říct, že jsem to četla, že mě to zajímá. Když nemám čas to přečíst, tak radši žádný komentář než něco typu Jůůů! To bylo ale hezký...
Třeba v tomhle jsem za Surynku ráda, napíše mi názor na můj článek, z jehož obsahu vím, že si to přečetla.
Jde mi o to: Blogerky, co už tu jsou takových deset let mají na blogách tučným písmem nespřáteluji. Že to už není jako dřív, a že jde jen o návštěvnost. nechtěla jsem být tak krutá, tak jsem si prostě nenapsala nic. Chodit k někomu, jan abych tam chodila? Co to má za smysl?! A proto mě překvapil koment od Surynky... Sakra! Vždyť ona píše Návrat, holky/kluci. Prostě jsem se koukla na její blog, přečetla pár povídek( to ale ještě předtím) a souhlasila, protože jsem věděla, že tam prostě budu chodit, protože mě to baví! Žádné stupidní obíhaní. Kdyby jsem jí neměla v SB, měla by místo v mých oblíbených stránkách, to nelžu. Teď chodím na své Oblíbené stránky i mnohem nadšeněji, než na moje minulé SBnka. Nechci tu na ně plivat špínu, to v žádném případě, ale ony prostě měly blogy jako já... takové ty puběrťácké s deníčkem a hodně, hodně fotkami. Zkráceně o ničem. Promiňte, ale tak to cítím.
Víte, teď už to není tak, že bych udělala, Hele, tady je spřátelení SB, to se hned musím spřátelit. Ne. V žádném případě. Nejdřív si prostě musím něco od nich přečíst, ať už deníček, nebo povídku.
Proto tu nemám odkaz na spřátelení, není to tak, že bych nechtěla, ale nechci samé Spřátelíš, spřátelíš? A když to budou třeba holčiny, kterým jde jen o návštěvnost a v těch svých pravidlech- ano, další věc, která mě u tohohle sere- mají kdy, a jak často k nim máme chodit... není samozřejmost k nim chodit? Naše SB nás přece mají bavit, máme s nimi mýt něco společného, ne? Další věc jsou kontroly- chápu, prostě se musíte ujistit, že k vám chodí, ale další stupidní věc, poznáte to podle komentářů, sakra! To anbi na mém minulém blogu jsem neměla stupiditu jako kontroly...
Promiňte, že tu spíš urážím, než chválím, ale podle mě je to tak. I když teď už ne. Alespoň pro mě ne...!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Administrator Administrator | Web | 19. února 2012 v 20:15 | Reagovat

Ahoj, nechceš si u mě zahrát a podpořit tím útulek?? Registruje se u mě na blogu. Čím více lidí bdue hrát a navštěvovat stránky, tím více peněz půjde na péči o nemocné a staré pejsky. Tak si prosím najdi čas, pobav se a pomož dobré věci. Díky.

2 Surynka Surynka | Web | 19. února 2012 v 20:37 | Reagovat

Jééé, děkuju moc, to zahřálo u srdce! :-) Ještě jsem si pamatovala z HP povídek, kde jsem dřív byla pořád a byla to nejaktivnější stránka na mém PC, že tam pod Návratem býval komentář od jakési Sola F. ale nějak mě nenapadlo se sem podívat a úpřímně...potom sjem i zapomněla. No a jednou jsem našla na svém vlastním blogu komentář od Soly F. a došlo mi, že tahle holka mi psala komentáře i na HP povídkách a hned jsme se sem podívala a našla jsem tu drabble, které já asi nikdy nebudu umět psát, protože prostě nedokážu být stručná, což je-uznej-u drabble doooost důležité :D No a teď Tě mám mezi svými Sb a jsem úplně nadšená! Jinak to s těmi dívčími denčíky, miliardou fotek atd. já jsem to odsuzovala, protože jsem tam nikdy nenašla nic jiného, než článek typu: Dneska píšu test z matiky, prosím, držte mi palce! Je sice fajn, že si někdo umí požádat o štěstí, ale absolutně nechápu, proč bych měla držet palce v testu z matiky-navíc někomu, koho jsem  ikdy neviděla a neznám...odstupem času chápu, že to někdo má jako své druhé já, seznamuje se s lidmi, má třeba 'konečně' i někoho, kdo se mu pořád věnuje formou komentářu atd. ale já jsem v tom účel nikdy neviděla a nechápala jsem, proč bych měla někomu cizímu vykládat, že mě něco bolí, že mám takovou a makovou a k tomu tvarohovou známku z testu a já nevím co. Prosím, už jsem k tomu shovívavá, ale sama bych si to nikdy neudělala. A svoje SB mám proto, že články těch lidí ČTU, že mě ZAJÍMAJÍ a chci znát pokračování :-) SB mě musí bavit!!! :D

3 Sola F. Sola F. | Web | 19. února 2012 v 21:30 | Reagovat

[2]: Myslím, že každý nějak začíná, i já jsem měla Držte-mi-palce-u-zeměpisu blog. Mít tě mezi mými SB... to je pro mě taky obrovský dáreček! Přesně! Když tě něco nebaví, proč to navštěvovat? Ty mě bavíš moc, i tvé povídky, tvoje osobnost. Tvůj komentář mě dojal. Díky, Surynko, čtu tvoje povídky a zajímají mě ;))

4 Surynka Surynka | Web | 20. února 2012 v 16:14 | Reagovat

[3]: Já jsem například začínala s blogem, který je funční dodnes a týkal se zvířat.  veterinarna-stanica.blog.cz a moc mě bavilo psát tam popisky všeh mpžných psích plemen a i koček a různé fotky :D vlastně ještě je pořád "fungující" ale článek tam nepřibyl pěkně dlouho. Hmm...to bych tam mohla něco zase napsat, co? Poohlídnu se po něčem :D A ještě jednou děkuju moc za to, cos o mě napsala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama