Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

Kdyby Hermiona byla Nottová a měla by být i Malfoyová

15. února 2012 v 18:42 | Sola Fidelis |  Co by se stalo, kdyby...
Co by se stalo, kdyby... se Hermiona nenarodila jako Grangerová, kamarádka jizvy Pottyho a zrzounka-blbounka Weasleyho, kdyby nebyla mudlovská šmejdka a kdyby nechodila do Nebelvíru, kdyby nestála na straně dobra a měla dvojče, milovaného bratříčka, zamlklého Theodora Notta. Ano, byla by to Hermiona Nottová, budoucí smrtijedka.
Varování: Hermiona je totální OOC, ale tady to být musí!" Ou, tady ho máme. Chudinka Potter, samozřejmě s chudinou Weasleym. Ryšavka je tu také? Jak smutné. Spodina kouzelné společnosti musí držet alespoň mezi sebou... Je mi z toho na zvracení. Draco, Theo. Jdeme! Tady už nebudu ani sekundu." poslední dvě slabiky posledního slova zvýraznila a významně se podívala na tu špínu kouzelnické krve, tu krvezrádkyni Weasleyovou.
"Já- já tě zabiju, Nottová, nebudeš takhle urážet mou přítelkyni!" zbrunátněl náhle Potter.
"Tak ona už to je tvoje přítelkyně? Fuj! Nechci vidět ty děti. Ale asi víc lituju tý druhý chudinky," když se na ní nechápavě podívali, jen se ušklíbla a pokračovala, "myslím tu blbku, co chodí s Weasleym."
Teď zase zčervenal Weasley, bylo jí mu ho opravdu líto, zase ztratil slova.
"Rone, uklidni se, půjdeme." zašeptala třaslavým hlasem rusovláska. S posledním vražedným pohledem od Jizvičky odvedli s ryšavkou jejího bratra.
"To bylo dobrý, ségra! Pěkně´s jim to natřela!" mrkl na mě bráška.
"Geniální, Nottová." pronesl Draco a popošel ke mně, skoro jsem zapomněla na bráchu, když mě začal líbat.
"No, zřejmě jste na mě zapoměli, tak dovolte, abych se znovu připomenul! A tohle si schovejte do pokoje... nebo kam to chodíte."
Jen jsme se s Dracem zasmáli, Theo byl občas opravdu takový suchar! Draco ho přátelsky bouchnul do ramene a Theo se uklidnil, ale viděla jsem mu na očích, že si na to pořád nezvykl, protože i když jsme s Dracem zasnoubeni už od našich pěti měsíců, "chodit" jsme spolu začali teprve před pár měsíci.
"Nechtěli jsme jít na oběd, než se nám pod nohy připletla ta spodina?" zeptám se a ušklíbnu se u toho, jak já je nenávidím!
"Jo, chtěli lásko." posledním slovem mě chtěl potěšit, ale zároveň pozlobit Thea, jak fikané! Prostě můj milovaný Zmijozel, za každých okolností kluzký jako zmije!
"Já to slyšel, Nottová!" ozval se pohoršeně Draco, cože? No jistě, ou, zapomněla jsem na nitrobranu. Tázavě se na něj kouknu a on přikývne, dobré, nebezpečí odhalené mysli je zažehnáno.
Když jsme vešli, pár Nebelvírů zapískalo, ono je to snad nikdy neomrzí... kdy sakra přijdou na to, že je to trapné? Vždyť se tomu nesmějí ani ty mrzimorští šmejdi! U stolu jsme si sedli k Pansy, trochu vlezlá, ale přesto dobrá kamarádka... dobrá drbna. Za chvíli si k nám přisedli i Dafné se šťastným úsměvem na rtech, nejdřív jsem to nechápala, ale potom se za ní objevil Blaise a došlo mito! Určitě se už zase usmířili, nevědomky se usměju.
"Co je, ségra? Proč se tak culíš?" zeptá se můj bratr pitomě.
"Ale, vzpomínám na včerejší večer, když jsme s Dra-" začnu pobaveně, ale než dořeknu svou lež, zastaví mě.
"Dobrý, dobrý. Nechci nic slyšet, je mi to jasný!" řekne vyděšeně.
"OK, ale pamatuj, že´s to říkal!" ukončím naši konverzaci a pustím se do jídla. Cítím nátlak na mou mysl a porozhlédnu se po stole, kdo by to tak mohl být, vtom uvidím Draca, jak jemně kývne a tak mu otevřu svou mysl. Myslím, že se tě Potter s Weasleym chystají napadnout zezadu, ale já ti to neřekl. Mrkl na mě a já vytáhnu hůlku, zamumlám pár zaklínadel a zase začnu jíst. V tu chvíli se asi 50m za mnou ozve ohromný hluk, a tak vím, že můj čistě obranný plán funguje. Zvednu se od stolu, a když jdu okolo Pottera jen tak nenápadně poznamenám.
"To jsem nevěděla, že jsi taky hudební nástroj, myslela jsem si, že zastáváš jen místo nějakého otravného hmyzu... promiň, že jsem se pletla!" omluva je ovšem neupřímná a asi každý to poznal, ale Potter jen kývnul, jakoby na souhlas. A než stačil něco říct, odklidila se pryč. Ale neutekla, Nottovci nikdy neutíkají.
No dobře, nění to Ms. Zabini, ale Ms. Nottová a pro mě je to tak asi i lepší, alespoň nemusím s krásného ,mocca' Blaise měnit =) Docela se mi to i líbí... Ale nechala jsem to takhle => protože věta Nottovci nikdy neutíkají je prostě báječná, něco jako Malfoyové nikdy neprosí ani neškemrají.. =)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 15. února 2012 v 18:51 | Reagovat

Tak to je parádní :D Nikdy mě nenapadlo přemýšlet, jaký by to bylo, kdyby se s nimi Hermiona vlastně nikdy nezkamarádila. Ale teď je mi to jasný - Voldemort by vyhrál :D

2 Sola F. Sola F. | Web | 15. února 2012 v 19:03 | Reagovat

[1]: No jasně, že by vyhrál! Vždyť Hermi je mozek ;) By Voldyho nejdražší pobočnice nebyla Bella, ale Mia!

3 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 15. února 2012 v 19:07 | Reagovat

to je zaujímavé :D Vážne pekné :D

4 Blondie Trying-to-write Blondie Trying-to-write | Web | 15. února 2012 v 20:05 | Reagovat

:D Hezké ;) Nikdy mě nenapadlo o tom takhle přemýšlet ;)

5 Nikinka Nikinka | Web | 15. února 2012 v 21:59 | Reagovat

To je naprosto dokonalé a geniální :D .. Nikdy bych si nedokázala představit Hermionu na straně Zmijozelských...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama