Vítejte na povídkovém blogu, bližší informace o tom, jak to tu chodí, v prvním odstavci psaného textu v menu. :D
NOVÁ POVÍDKA-PŘEKLAD: Vánoční jednodílka Maybe This Christmas tady
pozor, sola. BÁSNIČKUJE!!! tady

IV. Drabble Čtvrté. Zoufalství.

5. února 2012 v 19:17 | Sola Fidelis |  Drabbles
Ahoj! Po týdenní přestávce zase přidávám drabble na téma týdne. Sice jsem do něj nevložila úplně celé srdce, ale zoufale jsem se potřebovala vypsat. Je to One&Half drabblátko. To znamená Jedna a půl, takže 150 slov. Tragédie a nejmenovaná dívka. Dotkne se Vás její pocit zoufalství? Uvidíme...


P.S.: Jsem tak ráda zase zpátky.
P.P.S.: Myslíte, že se z toho Drabble psaní na TT stane tradice?


Kde, kde to jsem? Nikde nikdo… A ta tma a ticho.
"Haló? Je tu někdo?" zakřičím, žádná odpověď. Zakřičím ještě několikrát, až se změní v pouhý zoufalý šepot. Jak to, že tu nikdo není? Jak to, že jsem tu sama, bez nikoho? Přece musím mít přátele. Opatrně se nadechnu, ale za chvíli si radši noc zacpu, všude je cítit hniloba, plíseň…a zoufalství. Zoufalství, kterého jsem plná. Co se mnou vlastně bude?
Náhle ucítím pronikavou bolest u levého žebra, a sáhnu tam. Něco nahmatám, ale nepoznám to a tak prsty své ruky přiblížím k nosu. Asi to poznávám, ale bojím se přiznat si to, a tak to, co mám na rukách ochutnám. Teď už jsem si jistá, co to je.
Krev.
Už vím, co se mnou bude. Za pár minut, hodin, dní, týdnů, měsíců nebo roků vykrvácím. Jsem si jistá jen jedním, ať tak či tak, bude to pomalé. Zoufale pomalé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Surynka Surynka | Web | 11. února 2012 v 22:39 | Reagovat

Teda...úplně to zoufalství cítím. Smutné drabble :( Teenhle blog jsem objevila před pár minutami u jednoho z dalších HP nadšenců (jako jsem já :D) a už tu louskám všechno, co jde a všechno komentuju :) Ale zpátky k tomuhle drabble. Je zvláštní, působí docela klidně, ale zároveň děsivě, protože si hrdinka uvědomuje svůj osud. Zná (i když ne zcela přesné) datum své smrti a to je to nejhorší co může být. Umřít se musí, ale ona ví,kdy se to stane a bude to celou dobu cítit...

2 Surynka Surynka | Web | 12. února 2012 v 11:45 | Reagovat

PS.kdyby to byla tradice, byla by to neskutečně úžasná tradice :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama